Trečia vieta Belgijoje!

Belgija gana permainingų orų kraštas. Tą pastebėjom gana greitai. Tačiau šis blogas ne apie orus Belgijoje, o apie varžybas joje.

Atvykome į miestelį, kuriame vyks varžybos. Oras nežadėjo nieko gero. Šalta, lynoja, apsiniaukę. Šiaip apskritai net nežinau kas geriau Belgijoje per varžybas, lietus ar saulė. Kai lietus važiuoja kiek atsargiau, tačiau ne visiems patinka tokios sąlygos dėl oro. O kai šviečia saulė visi ima posūkius labai drąsiai, todėl yra rizika grūti ir pan.

Nulekiam užsiregistruoti, išsitepam kojas, nes tikrai šaltoka. Jau pastebėjom, kad dauguma belgų šnibždasi “Litauen” – “Lietuva” ir pan. Todėl nusprendžiau, kad dabar į griovius mūsų stumdyti neturėtų. Ir tai gana gerai mūsų atžvilgiu. Šiandien starte kaip ir visada gana nemažai dalyvių. ~70 veidų. Apvažiuojam trasą. Finišas bruku (iškilę akmens), daug kelio bus išklota plokštėmis, kurios kartais iškyla viena virš kitos. 2-3 kalniukai. Šiek tiek gero asfalto.

Startas vėl neįprastoje vietoje, su posūkiu iš šalutinio kelio. Stojam likus ~20-30min ligi starto. Iškart pradeda gerėti oras. Važiuojam pirmus du ratus gana ramiai, nieko nevyksta, gal ten kas ir bando nušokti, tačiau čia tik apšiliminiai bandymai atitrūkti. Taigi, važiuojam gana ramiai, kartais lendam į tarpinius (bent jau bandom). Pastebiu, kad įvyko 2 bėgimai. Jaučiuosi šviežias ir gana gerai našančiom kojos bėgam su belgais. Greit jau turim ~40s tarpą. Dirbam gana gerai. Priekyje yra pabėgusių. Nuo mūsų 3 grupės atsilieka vienas belgas (vėliau visą trasą bandys vytis) pavejam 2 belg pabėgusius nelabai sunkiai likus 3-4 ratams. Po truputį purtome visus kitus sėdinčius mums ant rato. liekam 4. Į kalniuką atsilieka dar vienas belgas. Savijauta nėra auksinė, tačiau liko 1 ratas. bandau įkalti į kalniuką. Nepaleidžia gyvatės (vistiek nedvažiuočiau turbūt) Praėjus maždaug 5km vėl šoku. Vis dar nepaleidžia, galvoju, jog nesu sprinteris, todėl visai nieko būtų pradėti finišuoti iš toliau, gal įgysiu persvarą. Šaunu tolyn likus 100m liko bruko. Jau turiu tarpelį, tačiau vienas kuris jau pradėjo finišuoti turėjo atitempti kitą ligi manęs, todėl išnaudojo nemažai jėgų. Tačiau dar sugebėjo mane aplenkti paskutiniuose 50m. Gaila, tikrai gaila. Na, trečia vieta yra gana gerai. Turint galvoje, jog vistiek nemokėsiu finišuoti per bruką, tai, sumanymas nebuvo toks jau ir blogas…

Atsivažinėju ir nueinu atsiimti prizo – pinigų. Galvoju, kad viskas, tačiau ne!  Pasirodo jie dar ir neblogą podiumą turi. Ateina prie manęs vyras – teisėjas turbūt ir klausia tipo ar čia tas kur 3-ias laimėjo. Sakau, kad jo. Na ką… Jau galvoju kažką prisidirbau, nes gana rimtu veidu priėjo. Pasirodo, kad vėlavau užlipti ant podiumo visą pusvalandį. Šiek tiek gėda. Gaunu neblogą taurę, gėlių (va tas tai patiko), dar ir tašę daiktams susidėti (vėliau pravers pervežant daiktus labai). 

Gėles vežuosi kaip ir namo, tačiau treneris pasiūlo atiduoti gėles masažistui Marceliui. Na ką, man negaila. Belgijoj panelių vasarą nėra, visi išvažiavę dirbti į didesnius miestus arba ilsėtis kur kitur. Čia grįžta tik mokytis. Marcelis gana laimingas, vėliau facebook pasdalina postu, kad dėkoja man, nes žmonai tikrai patiko gėlės. Džiugu 🙂 dėl to.

Savijauta – pavargęs tačiau neužmuštas. Įgavęs pasitikėjimo savo jėgomis bei pelnęs belgų pagarbą.

Belgai klausinėja iš kur tu?

-From Lithuania.

-Slovenia?

-LITHUANIA.

– Excuse me, could you repeat?

-It’s not far away from Estonia.

– Aaa… Estonia!

– Lithuania…

Grįžus namo mūsų komandai vyreniųjų buvo gana didelė laimė, kad laimėjom prizinę vietą Belgijoje. Visi nustebę, sužavėti 😀

Puiki diena Nico Sport komandai 🙂

 

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s